ASCI Technologies - Assen Openingstijden
Routebeschrijving
Narcisstraat 58
9404 RL Assen

Telefoon: 085 - 009 08 10
E-mail: assen@asci.nl

- Reparaties en nieuw verkoop
- Gedeelte assortiment wereldwinkel 'Molletje' aanwezig
- Verzendingen webshop
Maandag 13:00 - 18:00
Dinsdag 09:00 - 18:00
Woensdag 09:00 - 18:00
Donderdag 09:00 - 18:00
Vrijdag 09:00 - 20:00
Zaterdag 09:00 - 17:00
Zondag Gesloten

ASCI Technologies - Groningen Openingstijden
Routebeschrijving
Parkweg 72
9725 EL Groningen

Telefoon: 085 - 009 08 11
E-mail: groningen@asci.nl

- Reparaties en nieuw verkoop
- Afhaaladres wereldwinkel 'Molletje'
Vandaag (28 augustus) geopend tot 17:00 in verband met groningsontzet.
Maandag 13:00 - 18:00
Dinsdag 09:00 - 18:00
Woensdag 09:00 - 18:00
Donderdag 09:00 - 17:00
Vrijdag 09:00 - 18:00
Zaterdag 09:00 - 17:00
Zondag Gesloten

ASCI Technologies - Emmen-Valthermond

Openingstijden


Routebeschrijving

Zuiderdiep 396
7876 AW Valthermond

Telefoon: 085 - 009 08 12
E-mail: valthermond@asci.nl

- Reparaties en nieuw verkoop
- Afhaaladres wereldwinkel 'Molletje'

Maandag Gesloten
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 14:00
Zondag Gesloten

ASCI Technologies - Winschoten Openingstijden
Routebeschrijving

Venne 143
9671 ES Winschoten

Telefoon: 085 - 009 08 14
E-mail: winschoten@asci.nl

- Reparaties en nieuw verkoop
- Afhaaladres wereldwinkel 'Molletje'

Maandag 13:00 - 18:00
Dinsdag 13:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 18:00
Vrijdag 10:00 - 20:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten

ASCI Technologies - Enschede Openingstijden
Routebeschrijving
Korte Haaksbergerstraat 20
7511 JS Enschede

Telefoon: 085 - 009 08 13
E-mail: enschede@asci.nl

- Reparaties en nieuw verkoop
- Assortiment Wereldwinkel 'Molletje'
Maandag 13:00 - 18:00
Dinsdag 10:00 - 18:00
Woensdag 10:00 - 18:00
Donderdag 10:00 - 20:00
Vrijdag 10:00 - 18:00
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten
 

ASCI Technologies - Hunsel Openingstijden
Routebeschrijving

Elzenstraat 4
6013 RH Hunsel

Telefoon: 06 - 250 71 779
E-mail: hunsel@asci.nl

- Reparaties en nieuw verkoop
- Afhaaladres wereldwinkel 'Molletje'
- Western Union Servicepunt

Maandag 9:00 - 17:00
Dinsdag 9:00 - 17:00
Woensdag 9:00 - 17:00
Donderdag 9:00 - 17:00
Vrijdag 9:00 - 19:00
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten

ASCI Technologies - Heerenveen Openingstijden



Routebeschrijving

Heideburen 49
8441 GM Heerenveen

Telefoon: 085 - 009 08 16
E-mail: heerenveen@asci.nl

- Reparaties en nieuw verkoop
- Afhaaladres wereldwinkel 'Molletje'
- Filiaal Treinenshop Heerenveen

Maandag gesloten
Dinsdag 10:00 - 17:30
Woensdag 10:00 - 17:30
Donderdag 10:00 - 17:30 
18:30 - 21:00
Vrijdag 10:00 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 17:00
Zondag Gesloten