Filiaal Assen

Narcisstraat 58
9404 RL Assen
E-mail: assen@asci.nl
Telefoon: 085-0090810 (lokaal tarief)

U kunt bij ons terecht voor onder andere:
  • Reparaties en nieuw verkoop
  • Gedeelte assortiment wereldwinkel 'Molletje'
  • Hoofdvestiging/verzendingen webshop

Openingstijden:

Maandag
13:00 - 18:00
Dinsdag
09:00 - 18:00
Woensdag
09:00 - 18:00
Donderdag
09:00 - 18:00
Vrijdag
09:00 - 20:00
Zaterdag
09:00 - 17:00
Zondag
Gesloten

Filiaal Groningen

Parkweg 72
9725 EL Groningen
E-mail: Groningen@asci.nl
Telefoon: 085-0090811 (lokaal tarief)

U kunt bij ons terecht voor onder andere:
  • Reparaties en nieuw verkoop

Openingstijden:

Maandag
13:00 - 18:00
Dinsdag
09:00 - 18:00
Woensdag
09:00 - 18:00
Donderdag
09:00 - 20:00
Vrijdag
09:00 - 18:00
Zaterdag
09:00 - 17:00
Zondag
Gesloten

Filiaal Valthermond

Zuiderdiep 396
7876 AW Valthermond
E-mail: Valthermond@asci.nl
Telefoon: 085-0090812 (lokaal tarief)

U kunt bij ons terecht voor onder andere:
  • Reparaties en nieuw verkoop

Openingstijden:

Maandag
Gesloten
Dinsdag
10:00 - 18:00
Woensdag
10:00 - 18:00
Donderdag
10:00 - 18:00
Vrijdag
10:00 - 18:00
Zaterdag
10:00 - 14:00
Zondag
Gesloten

Filiaal Winschoten

Venne 143
9671 ES Winschoten
E-mail: Winschoten@asci.nl
Telefoon: 085-0090814 (lokaal tarief)

U kunt bij ons terecht voor onder andere:
  • Reparaties en nieuw verkoop

Openingstijden:

Maandag
13:00 - 18:00
Dinsdag
10:00 - 18:00
Woensdag
10:00 - 18:00
Donderdag
10:00 - 18:00
Vrijdag
10:00 - 20:00
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
Gesloten

Filiaal Enschede

Korte Haaksbergerstraat 20
7511 JS Enschede
E-mail: Enschede@asci.nl
Telefoon: 085-0090813 (lokaal tarief)

U kunt bij ons terecht voor onder andere:
  • Reparaties en nieuw verkoop
  • Wereldwinkel 'Molletje'

Openingstijden:

Maandag
13:00 - 18:00
Dinsdag
10:00 - 18:00
Woensdag
10:00 - 18:00
Donderdag
10:00 - 20:00
Vrijdag
10:00 - 00:00
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
Gesloten

Filiaal Hunsel

Elzenstraat 4
6013 RH Hunsel
E-mail: Hunsel@asci.nl
Telefoon: 06 - 250 71 779

U kunt bij ons terecht voor onder andere:
  • Reparaties en nieuw verkoop

Openingstijden:

Maandag
09:00 - 17:00
Dinsdag
09:00 - 17:00
Woensdag
09:00 - 17:00
Donderdag
09:00 - 17:00
Vrijdag
09:00 - 19:00
Zaterdag
10:00 - 16:00
Zondag
Gesloten